II NIEDZIELA

  po Narodzeniu Pańskim

03.01.2021 r.

  1. Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Królu w środę, 6 stycznia. Msze św. według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane podczas Mszy św. są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo i poświęcenie kredy i kadzidła. Wychodząc z kościoła można nabyć kredę i kadzidło za dobrowolną ofiarę, która jest przeznaczona na duszpasterswo dzieci i młodzieży.
  2. I czwartek miesiąca. Spowiedż od 17.00 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej Godzina Święta prowadzona przez duszpasterstwo kobiet.
  3. Męski Różaniec w piątek o 20.30 w kościele.
  4. Spowiedź w sobotę od godziny 16.00 do 18.00. Codziennie pół godziny przed Mszami św.
  5. Od 25 grudnia w naszym kościele jest czynna kaplica Wieczystej Adoracji. Dzień i noc przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do adoracji. Gdyby ktoś zdecydował się na stały dyżur, 1 godzinę tygodniowo, na folderach wyłożonych w kościele i kaplicy znajdują się nr telefonu do koordynatorów adoracji.
  6. W tym roku z racji pandemii nie odbędzie się tradycyjna kolęda – odwiedziny duszpasterskie w domach. Zapraszamy w styczniu codziennie w tygodniu na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji mieszkańców ulic.

W tym tygodniu Msze św.  w intencji mieszkańców:

  –  poniedziałek       04.01.   –  Ul. Działoszycka, Dziedzicka i Garaszewo

  –  wtorek                05.01.   –  Ul. Głuszyna, Halika, Hrubieszowska

  –  czwartek             07.01.   –  Ul. Iłżańska, Jedrzejowska, Klimontowska

  –  piątek                  08.01.   –  Ul. Kielecka, Koprzywnicka, Korbielowska

  –  sobota                 09.01.   –  Ul. Korczyńska. Kotwicz, Kozienicka

  –  Poniedziałek       11.01.   –  Ul. Książęca, Lachowicka, Leska, Lipnicka

Gdyby nie było możliwości uczestnictwa fizycznie w kościele, zapraszamy zawsze on-line.

  1. W związku z obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele jednorazowo może przebywać 65 osób. Dbajmy o swoje zdrowie, zasłaniając usta i nos, dezynfekujmy ręcę wchodząc do kościoła i zachowując bezpieczną odległość między sobą.
  2. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła.
  3. Odeszłą do wieczności Śp. Maria Dziubała. Mieszkała przy ulicy Korczyńskiej. Jej pogrzeb odbył się w czwartek na naszym cmentarzu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Ks.proboszcz Janusz Molewski