XXXI  NIEDZIELA   ZWYKŁA

3.11.2019

 

 

 

  1. Dzisiaj w naszym kościele modlimy się o powołania kapłańskie. Gościmy kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, który po Mszach św. zbiera na utrzymanie seminarium. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. Osobom zaangażowanym w Nieustający Różaniec przypominamy o 4 dniu miesiąca przypadającym w poniedziałek.
  3. W tym tygodniu Biuro Parafialne jest czynne tylko przedpołudniem we wtorek i środę od 8.00 do 10.00. W nagłych sytuacjach proszę indywidualnie kontaktować się z ks. wikariuszem.
  4. I Czwartek miesiąca. Adoracja i spowiedź od godz. 17.00. Spotkanie Towarzystwa Przyjaciół ASD po Mszy św. wieczornej.
  5. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Homilie na wszystkich Mszach św. będzie głosił ks. Jerzy Molewski.
  6. W przyszłą niedzielę, z tytułu wspomnienia św. Marcina Caritas będzie rozprowadzał Rogale Świętomarcińskie. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na cele charytatywne w naszej parafii.
  7. Wymienianki za zmarłych codziennie o 17.30 na różańcu. Wymienianki listopadowe można składać do skarbony przy ołtarzu.. Wymienianki roczne są przyjmowane w biurze parafialnym. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji.
  8. Osoby, które pragną poświęcić się Matce Bożej w święto Niepokalanego Poczęcia, 8 grudnia rozpoczynają indywidualne przygotowanie od 5 listopada. Materiały do poświęcenia można nabywać w zakrystii.
  9. Przypominamy, że w każdy piątek odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy. O 20.30 różaniec prowadzony przez mężczyzn.
  10. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła.

 

 

Ks.proboszcz Janusz Molewski