XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

4.07.2021r.

 1. Od dzisiaj, w lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne wg porządku wakacyjnego,o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00. W tygodniu Msze św. o 7:00 i 18:00.
 1. Biuro parafialne w okresie wakacyjnym jest czynne od poniedziałku do czwartku bezpośrednio po rannej i wieczornej Mszy św., tak długo jak są petenci.
 1. Półkolonie dla dzieci naszej parafii od poniedziałku do piątku codziennie od 9:00 do 15:30. Program półkolonii jest do odbioru w zakrystii lub na stronie internetowej. Prośba o oddawanie formularzy zgłoszeniowych w zakrystii.
 1. Katecheza przed chrztem w piątek po wieczornej Mszy św.
 1. Dnia 14 lipca po wieczornej Mszy św. na salkach odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci wyjeżdżających w sierpniu w Pieniny. Na spotkaniu będzie przedstawiony plan wypoczynku, regulamin i lista potrzebnych rzeczy. Osoby, które nie sfinalizowały kosztów wyjazdu, będą mogły to zrobić po spotkaniu.
 1. Parafia organizuje 1 dniową pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na powitanie pieszych pielgrzymów w czwartek, 15 lipca. Koszt 70 zł. Zapisy w zakrystii.
 1. Koordynatorzy Wieczystej Adoracji wraz z apostolstwem Jezusa i Maryi organizują pielgrzymkę do Królowej Pokoju w Medjugorie od 11 do 19 września (9 dniowa). Koszt 650 zł i 220 Euro. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
 1. Rodziców dzieci uczestniczących w półkoloniach prosimy po Mszy św. O podejście do zakrystii.
 1. Kaplica wieczystej adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy rodziny do stałego dyżuru jednej godziny tygodniowo.
 1. Osobom zaangażowanym w Wieczysty Różaniec przypominamy, że dzisiaj przypada 4 dzień miesiąca.
 1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik Katolicki z komentarzem do czytań na lipiec, Gość Niedzielny, miesięcznik Tota Tua, nowy nr dwumiesięcznika Miłujcie się. Dla dzieci Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.

Ks. proboszcz Janusz Molewski