XIV  NIEDZIELA  ZWYKŁA

05.07.2020

 

  1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12:30 kolejna grupa dzieci naszej parafii przystąpi do I Komunii św. Dzieci przeżywają Biały Tydzień codziennie podczas Mszy św. o godz. 18:00 do piątku włącznie.
  2. W tym roku, z racji pandemii Piesza Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę nie jest możliwa. Idą tylko na zasadzie sztafety księża przewodnicy. Jesteśmy zaproszeni do uczestnictwa w pielgrzymce przez udział w kościołach stacyjnych. Program pielgrzymki jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej. Nasz kościół jest kościołem stacyjnym pielgrzymki w piątek 10 lipca. Serdecznie zapraszamy na wieczorną Msze św.
  3. Msze św. niedzielne, w lipcu i sierpniu, odbywają się wg porządku wakacyjnego o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00.  Msze św. w tygodniu wg stałego porządku.
  4. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do czwartku po rannej i wieczornej Mszy św., tak długo jak są petenci.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbywa się od piątku godz. 6:00 do soboty godz. 22:00 w kaplicy. Także w nocy. Dziękujemy osobom i rodzinom, które podjęły się stałego dyżuru. Zapisy odbywają się w zakrystii.
  6. Rodziców dzieci, które przyjęły I Komunię św. prosimy o odbiór pamiątek.
  7. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła. Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, dwumiesięcznik Miłujcie się, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
  8. Odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Teresa Sobczak, mieszkała przy ul. Wareckiej. Jej pogrzeb odbył się w czwartek na naszym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie.

Ks.proboszcz Janusz Molewski