XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

5.11.2017

 

 

 1. Dzisiaj:
 • Msza św. o godzinie 12.30 w intencji poległych, pomordowanych i zmarłych Powstańców Wielkopolskich. Po Mszy św. o godzinie 12.30 krótki wykład na temat Pomnika Wdzięczności Najświętszego Serca Pana Jezusa zburzonego przez okupanta na początku II Wojny Światowej. W naszym kościele do 9 listopada można obejrzeć wystawę upamiętniającą historie pomnika. Po wszystkich Mszach św. do nabycia cegiełki o wartości 10 zł. na odbudowę pomnika.
 • Różaniec za zmarłych o godzinie 17.30.
 1. Różaniec za zmarłych do niedzieli 19 listopada codziennie o godzinie 17.30.  Wymienianki za zmarłych można składać do skarbony przy ołtarzu. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Wymienianki roczne są przyjmowane w Biurze Parafialnym.
 2. Spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania
  • Chłopcy, klas III gimnazjum w poniedziałek o godz. 19.00
  • Dziewczęta, klas II gimnazjum (grupa p. Agnieszki Pietrzykowskiej) w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30.
 3. Nowenna do Świętego Antoniego we wtorek w łączności ze Msza św. o godzinie 18.00.
 4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy od najbliższej środy zawsze w łączności z Mszą św. o godzinie 18.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać do skarbony przy drugim filarze od strony bocznego wejścia. Skarbona jest opisana.
 5. Spotkanie wspólnoty Św. Antoniego w każdą środę po Mszy św. wieczornej.
 6. W sobotę kolejna rocznica odzyskania niepodległości. Msza św. w intencji ojczyzny o godzinie 9.00.
 7. Poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. w przyszła niedzielę o godzinie 11.00.
 8. Biuro parafialne w tym tygodniu w środę wyjątkowo nie będzie czynne.
 9. Msza św. o uzdrowienie w naszym kościele w piątek, 17 listopada o godzinie 18.00. Mszę św. i modlitwę poprowadzi ks. Adam Szczaniecki.
 10. Małżeństwa, które w tym roku obchodzą rocznicę ślubu: 5, 10, 15, 20 i 25 zapraszamy na Mszę św. dziękczynna w naszym kościele w sobotę, 18 listopada o godzinie 16.00.
 11. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się. Książeczki dla dzieci I komunijnych do nabycia w zakrystii.

ks.prob. Janusz Molewski