XXVII  NIEDZIELA

ZWYKŁA

06.10.2019

 

 

 1. Dzisiaj:
 • poświęcenie różańcy dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. podczas Mszy św. o godzinie 11.00.
 • Msza św. wieczorna w intencji studentów rozpoczynających nowy rok akademicki. Po Mszy św. zapraszamy studentów chcących włączyć się w duszpasterstwo akademickie do domu parafialnego.
 1. Wspomnienie Matki Bożej Różańcowej w poniedziałek. Na Mszę św. wieczorną i różaniec zapraszamy wszystkich odmawiających różaniec i należących do wspólnoty Żywego Różańca.
 2. Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach dyżuru diecezjalnego

w naszej parafii we wtorek od rannej do wieczornej Mszy św. Prośba o zapisy na poszczególne godziny lub co pół godziny. Lista na stoliku pod chórem.

 1. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w środę o godz. 19.00 w kościele.
 1. Spotkanie biblijne w czwartek o godz. 18.30. (I rozdział Ewangelii wg św. Jana, prowadzi ks. proboszcz).
 2. Katecheza dla osób dorosłych chcących przystąpić do bierzmowania w czwartek o godz. 20.00.
 1. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 19.00. Początek w kaplicy.
 2. Wyjazd dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na Lednicę w sobotę 12 października o godz. 9.00. Zbiórka przed kościołem. Powrót o godz. 13.30.
 3. W przyszłą niedzielę:

– ofiary składane podczas Mszy św. na tacę są przeznaczone na ogrzewanie kościoła i domu parafialnego i inwestycje parafialne – polichromie w kościele i remont łazienek w domu parafialnym.

– po Mszach św. z racji niedzieli papieskiej zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – pomoc stypendialna dla młodzieży z ubogich rodzin.

– Ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie w niedziele o godzinie 17.00. Różaniec i procesja z figurką Matki Bożej nas zewnątrz kościoła.

 1. Cykl konferencji związanych z przygotowaniem do poświęcenia się Matce Bożej od poniedziałku 14 października o godz. 18.45. Kolejne 21 i 28 października. Prowadzi siostra ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek z ul. Niegolewskich.
 2. Rodziców chcących posłać dzieci do wczesnej I Komunii św. prosimy o kontakt z ks. proboszczem.
 3. Nabożeństwo różańcowe codziennie w październiku. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Zapraszamy do udziału w konkursie różańcowym. Dla dorosłych codziennie o godz. 17.30. W piątek dodatkowo o godz. 20.30 w kościele.
 4. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła.

 

Ks.proboszcz Janusz Molewski