V NIEDZIELA ZWYKŁA

7.02.2021 r.

  1. Spotkanie wspólnoty Św. Antoniego w środę po wieczornej Mszy św. w domu katechetycznym.
  1. Światowy Dzień Chorego w najbliższy czwartek, 11 lutego we wspomnienie NMP z Lourdes. Msza św. wieczorna połączona z modlitwą za chorych i udzieleniem sakramentu chorych.
  1. Spotkanie duszpasterstwa kobiet w czwartek o godzinie 19.00 w kościele.
  1. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej z w piątek o godzinie 19.00 w domu katechetycznym.
  1. Męski różaniec w każdy piątek o godzinie 20.30 w kaplicy MB Częstochowskiej.
  1. Kaplica Wieczystej Adoracji w naszym kościele jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy do adoracji. Jeśli konkretna osoba lub rodzina zdecyduje się na stały dyżur, 1 godzinę tygodniowo, na folderach wyłożonych w kościele i w kaplicy znajduje się kontakt do koordynatorów. Jesteśmy także obecni na stronie internetowej wieczystaaddoracjapoznan.pl
  1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, nowy numer dwumiesięcznika „Miłujcie się”, Mały Przewodnik katolicki i Mały Gość Niedzielny.
  1. Wolne intencje Mszy św. w czwartek i piątek o godzinie 7.00. Można zamówić w zakrystii po Mszy św.
  1. Odeszli do wieczności nasi parafianie:

Śp. Jadwiga Sobczak, mieszkała przy ul. Olkuskiej. Jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godzinie 13.00. Msza św. w naszym kościele i pogrzeb na naszym cmentarzu.

Śp. Ilona Kaszyńska, mieszkała przy ulicy Sandomierskiej, na działkach. Jej pogrzeb odbędzie się w czwartek o godzinie 10.00. Msza św. w naszym kościele i pogrzeb na naszym cmentarzu.

Śp. Małgorzata Wawrzyniak, mieszkał przy ulicy Staszowskiej na stancji. Jej pogrzeb odbędzie się w Głuszynie. Nie podano jeszcze daty.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Ks. proboszcz Janusz Molewski