III NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

7.03.2021 r

  1. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 17.15.
  1. Spotkanie Wspólnoty św. Antoniego w środę o godz. 19:00.
  1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 7:30, 17:30 z udziałem dzieci i 19:00 z udziałem młodzieży

 

  1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18:45 w domu katechetycznym.
  1. Kaplica Wieczystej Adoracji w naszym kościele jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy do adoracji. Jeśli konkretna osoba lub rodzina zdecyduje się na stały dyżur, 1 godzinę tygodniowo, na folderach wyłożonych w kościele i w kaplicy znajduje się kontakt do koordynatorów. Jesteśmy także obecni na stronie internetowej wieczystaaddoracjapoznan.pl
  1. Na stoliku pod chórem i przy bocznym wyjściu są wyłożone koperty na daninę diecezjalną. Wypisane koperty prosimy o składanie do skarbony przy bocznej ścianie ołtarzowej. Dziękujemy rodzinom i osobom, które każdego roku spełniają ten obowiązek wobec Archidiecezji. Parafia jest zobowiązana do odprowadzenia daniny za każdego mieszkańca. Dziękujemy za ofiary na inwestycje parafialne składane przy tej okazji.
  1. Od dzisiaj po Mszach św. na stoliku pod chórem Caritas rozprowadza paschaliki wielkanocne, woreczki ryżu jako formę modlitwy, postu i jałmużny w intencji rodzin syryjskich, które jako parafia wspieramy comiesięcznie od kilku lat. Zachęcamy do nabywania książek religijnych.
  1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, dwumiesięcznik „Miłujcie się”, Mały Przewodnik katolicki i Mały Gośc Niedzielny.
  1. Odszedł do wieczności śp. Leszek Marciniak, mieszkał przy ul. Minikowo. Jego pogrzeb odbył się w czwartek na naszym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

Ks. proboszcz Janusz Molewski