XXIII  NIEDZIELA ZWYKŁA

08.09.2019

 

 

 1. Nowenna do św. Antoniego we wtorek w łączności ze Mszą św. wieczorną. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań.
 2. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy  w środę w  łączności ze Mszą św. wieczorną. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań
 3. Spotkanie biblijne, pierwsze powakacyjne, w czwartek po wieczornej Mszy św. w domu katechetycznym. Prowadzi ks. proboszcz.
 4. Spotkanie chóru parafialnego w czwartek o godz. 20.00 w domu parafilnym.
 5. Msza św. i nabożeństwo fatimskie w piątek o godz. 20.00. W piątek Msza św. wieczorna o godz. 20.00.
 6. Autokarowy wyjazd do Włocławka na spotkanie „Polska pod Krzyżem” w sobotę o godz. 6.00. Powrót w późnych godzinach wieczornych. Bliższe informacje dotyczące wyjazdu do odbioru w zakrystii.
 7. Święto Podwyższenia Krzyża św. w sobotę, 14 września. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
 8. Zbiórka dla ministrantów szkoły podstawowej w sobotę o godz. 10.00.Kandyatów na ministranta w sobotę o godzinie 10.30.

I powakacyjne spotkanie scholi dziecięcej w sobotę o godz. 11.00.

Oaza Dzieci Bożych i Nowej Drogi rozpocznie spotkanie od soboty 28 września.

 1. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które rozpoczynają rok przygotowania do przyjęcia I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek, 16 września po Mszy św. wieczornej w kościele ( godzina 18.30).
 2. Zapisy intencji Mszy św. na I półrocze przyszłego roku od poniedziałku w biurze parafialnym.
 3. W każdy piątek w kaplicy jest adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 21.00. Adoracja kończy się różańcem o godz. 20.30 prowadzonym przez mężczyzn.
 4. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci, darmowy nr Miłujcie się.
 5. Odeszła do wieczności śp. Krystyna Sowińska, mieszkała przy ul. Orląt, jej pogrzeb odbył się w czwartek na naszym cmentarzu.

 Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

Ks.proboszcz Janusz Molewski