XIV Niedziela Zwykła 

09.07.2017

 

 

  1. Dzisiaj homilie podczas wszystkich Mszy św. głosi ks. Adam Pawłowski, duszpasterz wspólnoty „Przymierze Miłosierdzia”.
  2. Nowenna do Św. Antoniego we wtorek w łączności z Msza św. o godzinie 18.00.
  3. Dzieci i młodzież zapraszamy na kolejny franciszkański czwartek. Wyjazd o godzinie 9.00 sprzed kościoła , powrót o godzinie 15.30. Zapisy w zakrystii. Koszt 5 zł. Uczestnicy otrzymują posiłek.
  4. Nabożeństwo fatimskie w najbliższy czwartek, 13 dnia miesiąca. Msza św. o godzinie 20.00, po Mszy św. różaniec i procesja z figura Matki Bożej. W zakrystii do nabycia świece na procesję. Msza św. o godzinie 20.00 jest dodatkową Mszą św.
  5. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne są w następujących godzinach: 7.30, 9.30, 11.00 i 20.00. Wypada Msza św. o godzinie 12.30, wieczorna o godzinie 20.00. W tygodniu Msze św. bez zmian rano i wieczorem.
  6. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do czwartku codziennie bezpośrednio po rannej i wieczornej Mszy św. Tak długo jak są zainteresowani.
  7. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Matki Bożej w Lubaszu i Puszczy Nadnoteckiej w piątek, 21 lipca. Koszt 35 zł. (autokar + obiad).
  8. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, nowy numer Misyjnych Dróg i dwumiesięcznika Miłujcie się.
  9. Odeszła do wieczności nasza parafianka Śp. Irena Górna. Mieszkała przy ulicy Tarnobrzeskiej. Jej pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 12:oo. Msza św. i pogrzeb na naszym cmentarzu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

ks.prob. Janusz Molewski