XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.10.2017

 1. Dzisiaj różaniec o godzinie 17.30.
 2. W tym tygodniu w liturgii:
 • W poniedziałek wspomnienie Aniołów Stróżów
 • W środę Św. Franciszka z Asyżu
 • W czwartek św. Faustyny Kowalskiej
 • W sobotę Matki Bożej Różańcowej
 1. I Czwartek miesiąca – spowiedź od 17.00 do 18.00. O godzinie 18.30 różaniec w intencji powołanych i powołań. Po różańcu spotkanie Towarzystwa Przyjaciół ASD w Poznaniu i rodzin osób powołanych.
 2. I Piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godziny 8.00, trasa ks. proboszcza. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od godziny 16.00 do 20.00. Różaniec dla dzieci z Komunią św. o godzinie 17.00. Różaniec prowadzony przez małżeństwa o godzinie 18.30. Msza św. za młodzież i dla młodzieży naszej parafii z okazji I Piątku o godzinie 20.00. Po Mszy św. spotkanie ministrantów seniorów.
 3. I Sobota miesiąca – Msza św. w intencji członków Żywego i Nieustającego Różańca, członków Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci w sobotę o godzinie 7.00. Nabożeństwo I Sobót o godzinie 7.30. Odwiedziny chorych od godziny 8.30. Trasa ks. wikariusza.
 4. W sobotę spotkania Scholii dziecięca o godz. 10.00, Oaza Nowej Drogi o godz. 9.00 oraz Oaza Dzieci Bożych o godz. 11.00. Wyjątkowo nie ma spotkania dla ministrantów.
 5. „Różaniec do granic” wyjazd autokarami sprzed kościoła w sobotę o godzinie 5.45. Na plakatach i folderach można znaleźć szczegółowe informacje. Osoby zapisane są proszone o wpłacenie do jutra 50 zł. (koszt autokaru).
 6. Nabożeństwa różańcowe od 1 października codziennie. W soboty i niedziele o godzinie 17.30. Od poniedziałku do piątku dla dzieci o godzinie 17.00, dla dorosłych o godzinie 18.30. Dzieci zapraszamy do konkursu różańcowego.
 7. W przyszłą niedzielę:
 • w naszej parafii w ramach dyżuru diecezjalnego całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Wystawienie będzie trwało również między mszami św. przedpołudniowymi.
 • Podczas Mszy św. o godzinie 9.30 poświęcenie obrazu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Obraz ufundowały Matki Różańcowe.
 • Po Mszy św.  o godzinie 9.30 spotkania grup chłopięcych z wszystkich trzech roczników przygotowujących się do bierzmowania.
 • Podczas Mszy św. o godzinie 11.00 poświęcenie różańca dzieciom klas trzecich, przygotowującym się do I Komunii św. Różańce do nabycia w zakrystii.
 • Z okazji początku roku akademickiego zapraszamy studentów i młodzież pracującą na Msze św. o godzinie 18.00. Po Mszy św. chętnych na herbatę do domu parafialnego.
 1. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o godzinie 18.45 w domu katechetycznym.
 2. Osoby, które z różnych powodów dotąd nie przyjęły sakramentu bierzmowania i chciałby przygotować się do tego sakramentu zapraszamy w najbliższy czwartek o godzinie 20.00 do domu katechetycznego.
 3. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się.

ks. prob. Janusz Molewski