XXXII  NIEDZIELA   ZWYKŁA

10.11.2019

 

 1. Dzisiaj:
 • Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym.
 • Homilie na wszystkich Mszach św. głosi ks. Jerzy Molewski, Chrystusowiec.
 • Po Mszach św. Caritas rozprowadza Rogale Świętomarcińskie. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na cele charytatywne w naszej parafii.
 1. W poniedziałek, 11 listopada Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.30, 9.00 za ojczyznę i 18.00. Taca zbierana podczas Mszy św. jest przeznaczona na Stolicę Apostolską.
 2. Spotkanie modlitewne dla osób przygotowujących się do oddania się Matce Bożej w najbliższy wtorek, 12 listopada po wieczornej Mszy św. w kaplicy.
 3. Najbliższa próba chóru parafialnrgo w czwartek, 14 listopada w dolnej salece parafialnej. Zapraszamy także tych, którzy chcieliby dołączyć do spotkań chóru.
 4. W przyszłą niedzielę:

– Światowy Dzień Ubogich.

– Podczas Mszy św. o godz, 11.00 poświęcenie książeczek dzieciom przygotowującym się do

   I Komunii św.

– ofiary składane podczas Mszy św. na tace są przeznaczone na inwestycje parafialne (polichromię i ogrzewanie w kościele).

 1. Zapraszamy uczestników OND, Scholi młodzieżowej i Duszpasterstwa Młodzieży na Dzień Skupienia w piątek, 22 listopada. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 18:00, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu, po czym przejście do salek parafialnych na agape. Zakończenie o 21:00.
 2. Wymienianki za zmarłych codziennie o 17.30 na różańcu. Wymienianki można składać do skarbony przy ołtarzu. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji.
 3. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie czynne tylko przedpołudniem we wtorek i środę od 8.00 do 10.00. W nagłych sytuacjach prosimy o kontakt z ks. wikariuszem.
 4. Przypominamy, że w każdy piątek odbywa się całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy. O 20.30 różaniec prowadzony przez mężczyzn.
 5. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła.

 

 

Ks.proboszcz Janusz Molewski