XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

12.11.2017

 1. Dzisiaj:
 • Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
 • Caritas parafialna po wszystkich Mszach św. rozprowadza rogale świetomarcińskie. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc świadczoną rodzinom w trudnej sytuacji.
 • Poświęcenie książeczek do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. podczas Mszy św. o godzinie 11.00
 • Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, dziewczęta klas II gimnazjum po Mszy św. o godzinie 9.30. w domu katechetycznym.
 • Różaniec za zmarłych o godzinie 17.30.
 1. Spotkanie Caritas parafialnej we wtorek o godzinie 19.00.
 2. Nowenna do Świętego Antoniego we wtorek w łączności ze Msza św. o godzinie 18.00.
 3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy zawsze w łączności z Mszą św. o godzinie 18.00. Prośby i podziękowania do Matki Bożej można składać do skarbony przy drugim filarze od strony bocznego wejścia. Skarbona jest opisana.
 4. Spotkanie wspólnoty Św. Antoniego w każdą środę po Mszy św. wieczornej.
 5. Spotkanie biblijne w czwartek o godzinie 18.30. Prowadzi ks. proboszcz.
 6. Katecheza przygotowująca osoby dorosłe do bierzmowania w czwartek o godzinie 20.00 w domu katechetycznym.
 7. Msza św. o uzdrowienie w naszym kościele w piątek o godzinie 18.00. Mszę św. i modlitwę po Mszy św. poprowadzi ks. Adam Szczaniecki.
 8. Wieczór filmowy dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – dziewczęta w piątek o godz. 19.00 w domu katechetycznym.
 9. Małżeństwa, które w tym roku obchodzą rocznicę ślubu: 5, 10, 15, 20 i 25 zapraszamy na Mszę św. dziękczynna w naszym kościele w sobotę o godzinie 16.00.
 10. W sobotę spotkanie: dla ministrantów o godzinie 9.00 (wyjazd na termy). Oaza Nowej Drogi o godz. 9.00. Schola dziecięca o godz. 10.00. Oaza Dzieci Bożych o godz. 11.00. Kandydaci na ministranta o godzinie 11.00.
 11. W przyszłą, trzecia niedziele miesiąca ofiary składane podczas Mszy św. na tacę są przeznaczone na ogrzewanie kościoła i inwestycje parafialne.
 12. Różaniec za zmarłych codziennie o godzinie 17.30. Wymienianki za zmarłych można składać do skarbony przy ołtarzu. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Wymienianki roczne są przyjmowane w Biurze Parafialnym.
 13. Spotkanie duszpasterstwa mężczyzn naszej parafii w piątek, 24 listopada. Spotkanie prowadzi Ojciec Dariusz Galant, oblat i egzorcysta. Zapraszamy na to spotkanie także żony. Temat spotkania: Zawierzenie małżeństwa Niepokalanemu Sercu Maryi.
 14. „Wielbienie muzyką, śpiewem i tańcem” – inicjatywa poznańskich muzyków pod dyrekcją Poldka Twardowskiego w naszym kościele w niedzielę, 26 listopada. Początek Msza św. o godzinie 12.30, po Mszy św. modlitwa wielbienia.
 15. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się. Książeczki dla dzieci I komunijnych do nabycia w zakrystii.

ks.prob. Janusz Molewski