XV NIEDZIELA  ZWYKŁA

14.07.2019

    

             

 1. Nowenna do św. Antoniego we wtorek w łączności ze Mszą św. wieczorną.
 2. Nowenna do Matki Boskiej Nieustajacej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. wieczorną.
 3. Różaniec w intencji osób uzależnionych w środę o godz. 17:30. Po Różańcu Msza św. w tej samej intrncji.
 4. Franciszkański Czwartek – zapraszamy dzieci na rowerowy wyjazd na Ostrów Tumski. Zbiórka o godz. 9.00 przy kościele. Powrót o godz.14.30. Zapisy w zakrystii. Dzieci otrzymują posiłek.
 5. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszek na MIVA Polska – pomoc w zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy. Niech 1 grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr będzie naszą wdzięcznością Panu Bogu.
 6. W lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne o godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 20.00.
 7. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do czwartku codziennie po rannej i wieczornej Mszy św. tak długo jak są petenci.
 8. Rodzców dzieci, które zostały zapisane na parafialny wyjazd w Pieniny w sierpniu tego roku prosimy o kontakt w zakrystii. (odbioór kart informacyjnych i podpis Rodo).
 9. Parafia organizuje jednodniową pielgrzymke do sanktuarium MB Róży Duchownej w Gostyniu, do Lubinia, klasztoru ojcówe benedyktynów i Grabonogu, miejsca narodzin bł. Edmunda Bojanowskiego, w sobotę, 20 lipca. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. W związku z wakacjami prośba o zapisy na adorację Najświętszego Sakramentu

w lipcu i sierpniu – na poszczególne piątki  i konkretne godziny. Lista znajduje się w zakrystii.

 1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła.

 

Ks.proboszcz Janusz Molewski