XV Niedziela Zwykła 

16.07.2017

 

 

 1. Dzisiaj:
 • III Niedziela miesiąca – ofiary składane podczas wszystkich Mszy św. na tace są przeznaczone na inwestycje parafialne – renowacje polichromii naszego kościoła.
 • Gościmy na Mszach św. p. Bartosza Grysę, arabistę i redaktora dwumiesięcznika Miłujcie się., który przedstawia postać Św. Charbela. Po Mszach św. możliwość nabycia książki o Św. Charbelu.
 1. Nowenna do Św. Antoniego we wtorek w łączności z Msza św. o godzinie 18.00.
 2. Dzieci i młodzież zapraszamy na kolejny franciszkański czwartek. W ten czwartek wyjazd rowerami o godzinie 9.00 sprzed kościoła , powrót o godzinie 15.30. Pojedziemy na Ostrów Tumski w Poznaniu, skąd rejs statkiem po Warcie. Zapisy w zakrystii. Koszt 5 zł. Uczestnicy otrzymują posiłek.
 3. Autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin do Lubasza i Puszczy Nadnoteckiej w najbliższy piątek. Zbiórka o godzinie 7.00 przy kościele. Powrót około godziny 18.00.
 4. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o godzinie 18.30 w kościele.
 5. W przyszła niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców święcenie pojazdów po wszystkich Mszach św.
 6. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne są o godzinach: 7.30, 9.30, 11.00 i 20.00. Wypada Msza św. o godzinie 12.30, wieczorna o godzinie 20.00. W tygodniu Msze św. bez zmian rano i wieczorem.
 7. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do czwartku codziennie bezpośrednio po rannej i wieczornej Mszy św. Tak długo jak są zainteresowani.
 8. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, nowy numer Misyjnych Dróg i dwumiesięcznika Miłujcie się.

ks.prob. Janusz Molewski