I NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

14.02.2021 r.

 1. Dzisiaj:
 • Trzecia Niedziela miesiąca. Ofiary składane podczas wszystkich Mszy św. na tace są przeznaczone na ogrzewanie kościoła i inwestycje parafialne; renowacje polichromii w kościele i remont domu parafialnego
 • Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15. Kazania pasyjne głosi ks. wikariusz Marcin Skowron z parafii Maryi Królowej z Wildy.
 1. Spotkanie wspólnoty Św. Antoniego w środę po wieczornej Mszy św.
 1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 7:30, 17:30 z udziałem dzieci i o godz.19:00 z udziałem młodzieży.
 1. Osoby poświęcone Matce Bożej zapraszamy w czwartek po wieczornej Mszy św. na adoracje połączona z konferencją.
 1. W piątek Msza w. poranna o godzinie 7.00 w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.
 1. Duszpasterstwo Mężczyzn zaprasza na różaniec w piątek o godz. 20:30 w kaplicy M.B. Częstochowskiej. Po różańcu konferencja nt. V przykazania Dekalogu w domu katechetycznym.
 1. W przyszłą niedzielę Dzień Modlitw, postu i solidarności z Misjonarzami. Po Mszach św. zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes”.
 1. Kaplica Wieczystej Adoracji w naszym kościele jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy do adoracji. Jeśli konkretna osoba lub rodzina zdecyduje się na stały dyżur, 1 godzinę tygodniowo, na folderach wyłożonych w kościele i w kaplicy znajduje się kontakt do koordynatorów. Jesteśmy także obecni na stronie internetowej wieczystaaddoracjapoznan.pl
 1. Spotkanie dla rodziców przygotowujących dzieci do I Komunii św. w środę 3 marca o godz. 19:00 w kościele. Celebracja połączona z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych i poświęcenia alb w sobotę 6 marca o godz. 16:00.
 1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, nowy numer dwumiesięcznika „Miłujcie się”, Mały Przewodnik katolicki i Mały Gośc Niedzielny.

Ks. proboszcz Janusz Molewski