XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

22.10.2017

 1. Dzisiaj:
 • Światowa Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Homilie w naszym kościele głosi O. Dariusz Godawa, dominikanin, misjonarz z Kamerunu. Po Mszach św. zbiórka do puszek na misje o. Dariusza.
 • Ofiary składane podczas Mszy Św. na tacę są przeznaczone na Papieskie Dzieła Misyjne.
 • Po Mszy św. o godzinie 9.30 spotkanie w grupach dziewcząt klas VII szkoły podstawowej, II i III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.
 1. Spotkanie wspólnoty Św. Antoniego w środę o godzinie 19.00.
 2. Spotkanie biblijne w czwartek o godzinie 19.00 w domu katechetyczny. Prowadzi ks. proboszcz.
 3. Katecheza uzupełniająca dla osób, które nie przyjęły sakramentu bierzmowania w czwartek o godz. 20.00 w domu katechetycznym.
 4. Spotkanie duszpasterstwa mężczyzn w piątek o godzinie 20.00. Różaniec i drugie spotkanie z egzorcystą, Ojcem Dariuszem Galantem, oblatem.
 5. W sobotę spotkania:

               – Oaza Nowej Drogi o godz. 9.00,

               – Zbiórka ministrantów o godz. 10.00,

               – Schola dziecięca o godz. 10.00,

               – Oaza Dzieci Bożych o godz. 11.00

               – Kandydaci na ministranta o godzinie 11.00.

 1. W przyszła niedzielę gościć będziemy w naszej parafii księży kleryków z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, modląc się o powołania. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na utrzymanie Seminarium.
 2. Nabożeństwa różańcowe – codziennie od poniedziałku do piątku dla dzieci o godzinie 17.00, dla dorosłych o godzinie 18.30. W soboty i niedziele o godzinie 17.30.
 3. Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 26 kwietnia do 3 maja (8 – dniowa). Bliższe informacje w gablocie i zakrystii. Zapisy w zakrystii.
 4. Ogłoszenie dla mam, które chcą bardziej świadomie wychowywać swoje dzieci i odkrywać piękno kobiecości. Spotkanie we wtorek o godzinie 20.00. w domu katechetycznym
 5. Roczne wymienianki za zmarłych są przyjmowane w Biurze Parafialnym. Jest to całoroczna cotygodniowa niedzielna modlitwa za zmarłych przed Msza św. o godzinie 7.30 i 9.30. Zaczyna się każdego roku od początku listopada.
 6. Już dzisiaj zapraszamy dzieci na Korowód Świętych we wtorek 31 października. Początek przy szkole nr 63. Zachęcamy dzieci do wcielenia się w konkretnego świętego patrona. Po korowodzie zabawa w domu katechetycznym.
 7. Przy wyjściu z kościoła polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny dla dzieci, nowy numer dwumiesięcznika Miłujcie się.
 8. Odeszli do wieczności nasi parafianie: Śp. Genowefa Gańska, mieszkała przy ulicy Orląt, Śp. Antoni Domiński, mieszkał przy ulicy Korczyńskiej, Śp. Urszula Rozwadowska, mieszkała przy ulicy Czekanowskiego, Śp. Klara Sicińska, mieszkała przy ulicy Orląt. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ks.prob. Janusz Molewski