XVII  NIEDZIELA  ZWYKŁA

26.07.2020

 

  1. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary zbierane przy tej okazji są przeznaczone na MIVA Polska – fundusz pomocy w zakupie środków transportu dla polskich misjonarzy.

Niech 1 grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr będzie naszą wdzięcznością Panu Bogu.

 

  1. Nowenna do św. Antoniego we wtorek w łączności ze Mszą św. wieczorną. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do św. Antoniego (I filar od strony bocznego wejścia).

 

  1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. wieczorną. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do M.B. (II filar od strony bocznego wejścia).

 

  1. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Msza św. w intencji ojczyzny, Wspólnoty Różańcowej i Wspólnoty M.B. Patronki Dobrej Śmierci o godz. 7:00. Po Mszy św. nabożeństwo I Sobót.

Odwiedziny chorych, trasa ks. proboszcza, wyjątkowo w tym miesiącu w I sobotę od godz. 9:00. Prośba o zgłoszenie osób chcących skorzystać z sakramentów  (telefoniczne, mailowo lub w zakrystii).

         Trasa ks. wikariusza w I piątek, 7 sierpnia.

                                                                                              

  1. Msze św. niedzielne, w lipcu i sierpniu o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00.  

 

  1. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do czwartku codziennie bezpośrednio po rannej i wieczornej Mszy św., tak długo jak są petenci.

 

  1. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła. Przewodnik Katolicki z komentarzem do czytań na m-c sierpień, Gość Niedzielny, dwumiesięcznik Miłujcie się, Mały Przewodnik Katolicki i Mały Gość Niedzielny. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 

Ks.proboszcz Janusz Molewski