XXVI  NIEDZIELA

ZWYKŁA

29.09.2019

 

 

 1. Spotkanie CARITAS parafialnej w poniediałek po wieczornej Mszy św. w domu parafialnym.
 2. Od wtorku 1 października rozpoczynamy miesiąc Różańca. Nabożeństwo różańcowe, dla dzieci codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Zachęcamy dzieci do udziału w konkursie różańcowym. Dla dorosłych codziennie o godz. 17.30. W piątek dodatkowo o godz. 20.30.
 3. Najbliższa próba chóru parafialnego wyjątkowo we wtorek, 1 października, o godz. 19:00.
 4. I czwartek miesiąca. Spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 do 18.00. Spotkanie Towarzystwa Przyjaciół ASD i rodzin osób powołanych po wieczornej Mszy św.
 5. Spotkanie dla osób dorosłych, które pragną przyjąć Sakrament bierzmowania w czwartek o godz. 20.00.
 6. I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych (trasa ks. proboszcza) od godz. 8.00. Spowiedź dla dzieci od godz. 16.00 do 18.00 (co 15 min. Komunia św.). O godz. 18.00 Msza św. wg formularza o NSPJ. Spowiedź dla młodzieży od godz. 18.30 do 19.30.

Msza św. I piątkowa dla młodzieży o godz. 19.00. (Przypominamy o obowiązku uczestniczenia w tej Mszy św. dla młodzieży klas VII i VIII przygotowującej się do bierzmowania).  Po Mszy św. wieczornej zapraszamy młodzież na herbatę i ciastko.

 1. I sobota miesiąca. Msza św. w intencji Żywego Różańca, Apostolstwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci i Ojczyzny o godz. 7.00. Nabożeństwo I Sobót po Mszy św. rannej o godz. 7.30. Spotkanie Żywego Różańca po nabożeństwie w domu parafialnym.
 2. Poświęcenie różańcy dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godzinie 11.00.
 3. Studentów rozpoczynających rok akademicki zapraszamy w przyszła niedzielę na Mszę św. o godzinie 18.00. Po Mszy św. spotkanie w domu katechetycznym dla chętnych chcących się zaangażować w parafialne duszpasterstwo akademickie.
 4. Osobom zaangażowanym w Nieustający Różaniec przypominamy o czwartym dniu miesiąca przypadającym w najbliższy piątek.
 5. Wyjazd autokarowy dla dzieci z Oazy i scholi dziecięcej do Lusowa w sobotę, 5 października. Zbiórka przy kościele o godz. 9.00.
 6. Autokarowy wyjazd dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na Lednicę w sobotę 12 października o godz. 9.00. Koszt 10 zł.
 7. Rodziców zainteresowanych wczesną Komunia św. swoich dzieci prosimy o kontakt z ks. proboszczem. W tym roku podejmujemy na życzenie rodziców taką inicjatywę w naszej parafii.
 8. Już dzisiaj przypominamy, że we wtorek 8 października w naszej parafii będzie całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu w ramach dyżuru diecezjalnego.
 9. Prasa katolicka do nabycia przy wyjściu z kościoła.
 10. Odeszła do wieczności śp. Teresa Szczepaniak, mieszkała przy ul.Łysogórskiej, jej pogrzeb odbył się we wtorek na naszym cmentarzu.

 Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Ks. proboszcz Janusz Molewski